SOLVENT BAZLI AKRİLİK REÇİNE
Telefon: +90 262 754 92 20 / 21 - + 90 262 754 60 88 ARAPÇAİngilizceTürkçe

SOLVENT BAZLI AKRİLİK REÇİNE

Solvent Bazlı Akrilik reçine tesisleri imalatını anahtar teslimi olarak yapmaktayız. Solvent bazlı akrilik reçinelerin birçok kullanım alanı vardır yol çizgi boyaları, boncuk polimerler. Solvent bazlı Termoplastik Akrilik Reçineler Solvent bazlıve termoplastik solvent bazlı akrilik reçine tesislerinin,Boya için kullanılan su bazlı  Akrilik Reçineler,Flekso ve Rotogravür Matbaa Mürekkepleri için kullanılan su bazlı Akrilik Reçineler, olmak üzere anahtar teslimi üretimi yapmaktayız.

Termoplastik Akrilik Reçineler; Renk ve parlaklık, alkali ve oksidasyon dayanıklılığı, sertlik, yapışma ve bağlama sağlamlığı ve film ömrü gibi özellikleri çok yüksek ve kaplama formülleri arasında seçkin bir yeri olan reçinelerdir. Birçok kullanım alanı olduğu gibi genelde oto tamir, mobilya ve endüstriyel boyalar olmak üzere ve 2K uygulamalarında, beton kürlerinde, yol çizgi ve metal kaplama boyalarında kullanılmaktadır. Firmamız Solvent bazlı Termoplastik reçine tesislerini anahtar teslimi olarak üretmektedir.

Kullanım alanları:

  1. Altın/gümüş görünümlü, yaldız boyaları için tavsiye edilen, metalik pigmentlerin kararmalarını önleyen, fiziksel kurumalı termoplastik akrilik reçine
  2. Farklı boya sistemlerinin sertliğini ve parlaklığını iyileştirmek için yardımcı bağlayıcı olarak tavsiye edilen fiziksel kurumalı termoplastik akrilik reçine
  3. Low-VOC boyaları modifiye etmek için önerilen kendisiyle çapraz bağ yapan termoplastik akrilik kopolimer. Kurumayı hızlandırır ve film sertliğini iyileştirir, ek olarak parlaklık ve parlaklığın kalıcılığını optimize eder.

Su Bazlı akrilik reçineler kullanım alanları:

  1. Değişik metaller (ör. demir, aluminyum) üzerine korozyon önleyici astarlar, iyi hava koşulları dayanımı
  2. Metal ahşap ve plastikler (PS, ABS) için son katlar. Aynı zamanda metaller üzerine geçici anti-korozif astarlar, suyla incelebilir alkidlerle kombine edilebilir.
  3. Korozyon dayanımı testlerinde mükemmel sonuçlar veren, kendi kendine çapraz bağ yapabilen stiren modifiye akrilik emülsiyon.
  4. duvar boyaları, seramik ve inşaat yapıştırıcıları için esnek bağlayıcı. hızlı oturma, yüksek ilk yapışma, yüksek elastikiyet, yüksek alkali dayanımı.
  5. ahşap ve parke verniği, ve ahşap için son kat boyaları.
  6. Ahşap için dolgu ve şeffaf yalıtım astarı. Kanamaya karşı mükemmel yalıtım özellikleri. Nikotin yalıtım boyaları.
  7. Çok elastik çatı kaplamaları, yalıtım bileşenleri,yapıştırıcılar. Mükemmel hava şartları dayanımı.

Termoplastikler: Isı ile form verilebilen malzemelere verilen isimdir.