MİKSER DİSPERS BIÇAKLARI PERVANE
Telefon: +90 262 754 92 20 / 21 - + 90 262 754 60 88 ARAPÇAİngilizceTürkçe

MİKSER DİSPERS BIÇAKLARI PERVANE

Ürün kodu :MİXER MİKSER BIÇAK PERVANE

Fiyat:

 

  • Birçok kimyasalı karıştırmak için kullanılan mikser makineleri bıçakları veya pervaneleri düşük ve yüksek vizkozite karışımlara göre özel tasarlayıp imalatını yapmaktayız. 

 

  • Karışımın verimli olabilmesi için mikser bıçak-pervanesi çapı kazan çapının 1/3 oranında olması gerekmektedir buna göre tasarlamış olduğumuz pervane ve bıçaklar karışım esnasında etkin bir şekilde verteks sağlayarak karışımın homojen olmasını sağlamaktadır. Mikser makinelerinin bıçak ve pervanesinin özel tasarımı sayesinde yukarı aşağı hareketler sağlayarak karışım ısınmadan dispers sağlamaktadır.
TEKNİK Özellikler:

Mikser-mixer dispers bıçak-pervanesi üretiminde çapları Ø 40- Ø 500 kadar 2mm-4mm arası kalınlarda malzeme paslanmaz AISI 304 olarak imal etmekteyiz, ihtiyaca ve talebe göre AISI 316 malzemeden ve daha büyük çaplarda bıçak-pervane üretimimiz vardır. Müşteri talebine göre bıçak ve pervane deliklerini istenilen ölçüle ayarlabilmekteyiz.

KAMPANYA:

Siz değerli müşterilerimiz için alacağınız herhangi bir ölçüdeki mikser pervane ve bıçakların ikincisi firmamızdan hediye olarak verilecektir.

Kategoriye bağlı diğer ürünler